Česky, prosím!

„Jazyk je jako harmonie, když je čistý,
nádherně se poslouchá...”

úvodní stránka › o mně › proč mě oslovit

Ze světa češtiny

Taky zprávy textujete?

Výraz textovat do češtiny přišel z angličtiny. V ní se běžně používá například ve smylu napíšu ti později: I'll text you later. Psát SMS už prostě v módě není a mla...

více | zdroj

Informační okénko

Poptávkové formuláře - praktický sumář Vašich požadavků

Poptáváte copywriting nebo korekturu textu, ale nechce se Vám všechno vypisovat do e-mailu? Není snadnější cesta, než vyplnit dotazník s Vašimi požadavky. My si tak uděláme jasnou představu o ...

více

proč mě oslovit

Hra se slovy mě baví, což považuji základ k úspěchu. Mám bohatou praxi s korigováním textů různého druhu i žánru - od beletrie, po učebnice a tištěná periodika. Píši články pro lifestylová média i pro marketingové společnosti. Můžete si být tak jisti, že Vaše zakázka bude zpracována profesionálně. Ne nadarmo se řídím heslem: Můj zákazník, můj pán.

Zaručuji:

  • Kvalitu odvedené práce. Základní premisou je dvojí čtení, které neumožní vynechat jakoukoli chybu.

  • Profesionalitu. Vystudovala jsem obor Český jazyk a literatura na FF Ostravské univerzity. Korekturám textů se věnuji od dob studií. Pokud sama pochybuji, vždy využívám příruček vydaných v Ústavu pro jazyk český AVČR.

  • Osobní přístup. Každý text posuzuji individuálně a tak jednám i se svým zákazníkem. Poslouchám jeho potřeby a plním jeho požadavky.

  • Všestrannost. Není důležité, jaký typ textu potřebujete zkontrolovat či napsat. Může se jednat o odborný text, ale i umělecký, reklamu, dopis, projev atd.

  • Neustálé vzdělávání. Jazyk není statický, vyvíjí se, proto i korektor musí být ve střehu a hlídat, co se mění, co zůstává.

VeKu © 2013