Česky, prosím!

„Jazyk je jako harmonie, když je čistý,
nádherně se poslouchá...”

úvodní stránkainformační okénko

Ze světa češtiny

Uzlíky na jazyku - zábavně o jazyku

Internetová televize Stream.cz se pustila do projektu s názvem Uzlíky na jazyku. Jedná se o krátké a výstižné vysvětlení, co znamenají různá česká rčení či jak vznikala n...

více | zdroj

Informační okénko

Co se děje u Matěje?

Co se děje u Matěje nevím, protože vlastně žádného neznám, ale u mě se toho děje poměrně dost. Pracuji na korektuře knížky pro mládež, která se zabývá vztahem mezi "bílou" sle...

více

Co se děje u Matěje?

Co se děje u Matěje nevím, protože vlastně žádného neznám, ale u mě se toho děje poměrně dost. Pracuji na korektuře knížky pro mládež, která se zabývá vztahem mezi "bílou" slečnou a mladým Romem, nechybí korektury překladů a těším se opět na práci na časopisu Agrární komory Agrobase. Tak hurá do práce.


Poptávkové formuláře - praktický sumář Vašich požadavků

Poptáváte copywriting nebo korekturu textu, ale nechce se Vám všechno vypisovat do e-mailu? Není snadnější cesta, než vyplnit dotazník s Vašimi požadavky. My si tak uděláme jasnou představu o tom, co potřebujete, od čehož se bude odvíjet naše nabídka služeb i cena. Tady jsou:
Poptávka jazykové korektury textu: https://goo.gl/forms/TiPAceepgl8JfMNd2
Poptávka copywritingu: https://goo.gl/forms/1zlCNN0sCzxNUN5i2


Od pohádek k inspirativní brožuře

Ani v podzimním čase nezahálíme. Na stole se nám usadily práce rozmanitého charakteru. Od pohádek k projektu Nevýchova po brožuru o tom, jak si najít vysněné povolání. Jsem ráda, že se mohu podílet na tak zajímavých projektech. Moc ráda se budu podílet i na tom Vašem.


Reference našich služeb

Stále ještě váháte, zda mě oslovit a požádat o spolupráci? Do sekce reference jsem doplnila odezvy na práci, kterou jsem v nedávné době odvedla.Věřím, že Vás přesvědčí.


Šlape Vám webová stránka dobře?

Máte vlastní webovou stránku, prostřednictvím níž nabízíte služby či produkty? Myslíte, že je dostatečně přehledná a pro zákazníka intuitivní? Pokud máte pocit, že by se s ní mělo něco udělat, ale nevíte co a jak, jsem Vám k dispozici. Nabízím Vám analýzu Vašich webových stránek, která zahrnuje především přehlednost textů a dostupnost všech informací za co nejkratší dobu. Vdechntěte své webové stránce nový život.


Čeština za školou

Je to už mnoho let, co jste opustili bránu školy? Máte pocit, že začínáte v rodném jazyce tápat, ale potřebujete jej dobře znát pro výkon práce? Společně si jej můžeme osvěžit. Měli byste zájem o školení češtiny v praxi? Ozvěte se, připravím vám lekci přímo na tělo. 


PR texty pro www.winehouse.cz

V nedávné době jsme začali psát propagační texty pro vinařský e-shop www.winehouse.cz. Tvoříme články o víně i pozvánky na akce. Zde je jedna z nich: http://www.winehouse.cz/kalendar-vinarskych-akci/2013-11-20-degustace-winehousecz-jizni-amerika


Facebook se plní...

Milí přátelé, na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/CeskyProsim?ref=hl se můžete začíst do rozličných jazykových přehmatů, které jsme posbírali při návštěvě kulturních akcí, při jízdě v tramvaji, čtení novin, cestě do města atd. Pokud i Vy ulovíte nějakou jazykovou kachnu, zašlete nám ji, rádi ji uveřejníme a pobavíme se o ní.


Zvu Vás na náš facebook

Náš facebook je plný zajímavých odkazů a fotek, které mapují jazykový kolorit v tisku i na reklamách. Staňte se našimi přáteli... lhttp://www.facebook.com/CeskyProsim?ref=hl


Začínáme!

Pěkný den, oznamuji, že jsem čerstvě vstoupila do bouřlivých a nevyzpytatelných vod korektořiny. Budete-li mít chvilku čas, projděte si mou nabídku. Věřím, že Vás zaujme. A jsme i na facebooku! Více v kontaktech.

VeKu © 2013